All for Heidi

January 25, 2018
10:00 pm
hypnos hall
All for Heidi

ALL for HEIDI

Kulağımızdan girerek kalbimize ulaşan frekanslar yine ağlarını örüyor. Geçtiğimiz aylarda Şeyda’nın tedavisine destek olmak amacıyla onlarcamız aynı kabinde, yüzlercemiz aynı mekanda buluşup hep beraber dans ettik. Ortaya çıkan inanılmaz sinerji meyvelerini her anlamda verdi. Şahit olduğumuz bütünlük, paylaşım ve sevgi tufanı için müteşekkiriz.

Çok kritik bir durumdan dönüp, tamamen iyileşme yolunda emin adımlar atmaya başlamış olan sevgili dostumuz Şeyda’nın tedavisinin sürmesi gerekiyor. Geçtiğimiz Cumartesi gerçekleşen ve Şeyda’yı kalıcı felçten kurtaran kritik ameliyatın ücretini bir an önce toplamak şu an için en acil amacımız.

Onun için, hepimiz ve birimiz için 25 Ocak Perşembe akşamı, hem İstanbul hem Berlin’de, aynı anda ve tekrar güçlerimizi, kalplerimizi, hayallerimizi birleştiriyoruz. Berlin Luzia, Hypnos Hall, Klein ve Zor’da eş zamanlı gerçekleşecek olan etkinliklerin gelirini Heidi’mizin tedavisine, ortaya çıkacak sevgi ve iyi müzik çemberinin tadını çıkarmayı da hepimize hediye ediyoruz.

#allforheidi

Müzikler:

Alba, Alican AykacAli Efe DincAlper ÜnlenenCärboneDeniz KabuDeniz TürkeriDiscolog, Emek Emre, Ergün ÖzelFerhat Albayrak, Graumann, Junior, Macellan, MonosightUgur ProjectUnus Emre

Share:
HYPNOS HALL. ALL RIGHT RESERVED. Copyright 2017 hypnoshall.com.